Hírek
2021. Augusztus 30. 08:54, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Egyedi azonosítójellel visszaélés Dombóváron

Másik járműre kiadott rendszámot szerelt fel személygépkocsijára egy 62 éves helyi férfi.
A Dombóvári Rendőrkapitányság egyenruhásai 2021. augusztus 4-én 21 óra 36 perckor Dombóvár belterületén ellenőriztek egy személygépkocsival közlekedő 62 éves férfit. A rendőrök az intézkedés során megállapították, hogy a férfi autójára felszerelt forgalmi rendszám egy másik, a sofőr egy korábbi gépkocsijához tartozik.
A vezetőt egyedi azonosítójellel visszaélés bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, aki vallomásában elismerte, hogy ő szerelte fel a járműre a rendszámot.
Az ügyben a dombóvári rendőrök befejezték a szükséges eljárási cselekményeket és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 08. 08:41, csütörtök | Helyi
Borversenyt tartottak Gyulajon
A helyi önkormányzat szervezésében május 7-én megtartották a gyulaji gazdák hagyományos borversenyét.
2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Helyi
Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén
2025. Május 07. 10:00, szerda | Helyi
„Amerre a labda gurult, arra mentem én is.” - Buzánszky Jenő
Május 4-én volt 100 éve, hogy Buzánszky Jenő, az Aranycsapat hátvédje Újdombóváron megszületett. Ebből az alkalomból három helyszínen szerveztek megemlékezést a városban.