Hírek
2018. Január 19. 14:28, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fegyveres postarablás Győrben, a rendőrség keresi az elkövetőt

Kirabolt egy ismeretlen férfi egy postafiókot Győrben a bácsai városrészben nem sokkal dél előtt, a rendőrség nagy erőkkel keresi az elkövetőt
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t. Tóth Gabriella elmondta, hogy a férfi fegyverrel vagy annak utánzatával rabolta ki a győri hatos számú postahivatalt.
A rendőrség a környéket lezárta és ellenőrző pontokat állított fel.
A férfi 175-180 centiméter magas, átlagos testalkatú, 30-40 év közötti. A bűncselekmény elkövetésekor fekete, felirat nélküli kapucnis pulóvert, sötétkék nadrágot, sportcipőt és sötét szövetkesztyűt viselt.
Hozzátette: kéri, hogy aki az elkövető kilétével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, névtelensége megőrzése mellett hívja a a rendőrséget.
A szóvivő a nyomozás érdekeire való tekintettel több információt nem közölt.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 13. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor a Bank of China elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten tárgyalt Ko Haj-csiaoval, a Bank of China elnökével - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Május 13. 07:22, kedd | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: Karácsony Gergely felmentette a BKV vezérigazgatóját
Karácsony Gergely főpolgármester felmentette Bolla Tibort, a BKV vezérigazgatóját - közölte a Főpolgármesteri Hivatal hétfőn késő délután az MTI-vel.
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Belföld
Megtartották az Élet menetét Budapesten
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Belföld
Jellemzően napos, de az átlagosnál hűvösebb idő várható a héten
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de az átlagosnál hűvösebb idő várható a jövő héten: egyes helyeken hajnalban akár 0 Celsius-fok körülire is lehűlhet a levegő, napközben 14-20 fok várható.