Hírek
2022. Augusztus 25. 15:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Hepatitis miatt visszahívtak egy terméket a boltokból
Hepatitis A vírus esetleges jelenléte miatt az Ardo Hungary Kft. visszahívta a forgalomból a 2,5 és az egy kilogrammos gyümölcsös mix gyorsfagyasztott termékét
- hívta fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön. A hivatal a honlapján olvasható tájékoztatójában kiemelte: a visszahívás a 2,5 kilogrammos terméknél a 2024. májusi, az egy kilogrammos árunál pedig a 2024. novemberi minőségmegőrzési idejű árucikkekre vonatkozik.
Az élelmiszerlánc-biztonsági hivatal arra kéri a vásárlókat, hogy a fenti azonosítókkal rendelkező termékeket ne fogyasszák el.
További információkat a visszahívásról a hivatal honlapján lehet találni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 04. 08:59, vasárnap | Belföld
Koncz Zsófia: 2026-tól félmillió, 2029-től egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon
Jövőre félmillió, 2029-től pedig már egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium családokért felelős államtitkára szombaton a Facebook-oldalán.
2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: sorsfordító időket élünk Romániában és a Vatikánban is
Sorsfordító, történelemfordító időket élünk Romániában, Szatmárban, a Partiumban és Erdélyben, de a Vatikánban, a Szentszéknél is
2025. Május 04. 08:57, vasárnap | Belföld
NGM: megerősítette Magyarország államadósság-besorolását a Scope Ratings, továbbra is befektetésre ajánlott az ország
A berlini Scope Ratings megerősítette Magyarország \"BBB\" besorolását, továbbá a hitelminősítő megerősítette a korábbi stabil kilátást is.
2025. Május 03. 08:06, szombat | Belföld
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.