Városlista
2025. május 8, csütörtök - Mihály

Hírek

2015. Február 03. 11:02, kedd | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, fotó: www.langlovagok.hu

Tehervonattal ütközött egy furgon Dombóvár és Mágocs között

Tehervonattal ütközött egy furgon Dombóvár és Mágocs között

A balesetben a kisfurgon sofőrje súlyos sérüléseket szenvedett.

A sínekre hajtott és egy tehervonattal ütközött majd egy gyengeáramú trafónak csapódott egy csirkehúst szállító kisfurgon kedden reggel Dombóvár és Mágocs között. A balesethez a dombóvári hivatásos tűzoltók három tűzoltószerrel, összesen 11 fővel vonultak. A kisfurgonban egy fő utazott, aki az ütközés miatt súlyos sérülést szenvedett. Őt a tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki, majd átadták a mentők részére. A sérültet mentőhelikopter szállította kórházba. A tehervonaton senki nem sérült meg.

A tehervonat veszélyes árunak minősülő gázolajat szállított. A megyei iparbiztonsági főfelügyelő a baleset miatt azonnali iparbiztonsági káreseti helyszíni szemlét és hatósági ellenőrzést rendelt el a veszélyes áru biztonságos továbbszállítása érdekében.

A baleseti helyszínelés már tart, a munkálatokat a dombóvári tűzoltók segítik. A balesettel érintett közúti és vasúti szakaszokon a helyszínelés idejére teljes útzár volt érvényben.

További fotók: http://www.langlovagok.hu/kepek/9214_tehervonattal-utkozott-egy-furgon-dombovar-hataraban

Címkék: Vonatbaleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 08. 08:41, csütörtök | Helyi

Borversenyt tartottak Gyulajon

A helyi önkormányzat szervezésében május 7-én megtartották a gyulaji gazdák hagyományos borversenyét.

2025. Május 07. 10:00, szerda | Helyi

„Amerre a labda gurult, arra mentem én is.” - Buzánszky Jenő

Május 4-én volt 100 éve, hogy Buzánszky Jenő, az Aranycsapat hátvédje Újdombóváron megszületett. Ebből az alkalomból három helyszínen szerveztek megemlékezést a városban.

2025. Május 06. 17:00, kedd | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata

A jó ár neked is jár!